PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Imh0dHBzOi8vaW52aWN0dXNnYW1lcy5zdGIudWEvIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMDEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4=

Денис Фіщук та Сергій Шимчак вибороли призові місця на Іграх Нескорених 2018

21.10.2018

Збірна України Ігор Нескорених вже у Сіднеї, де демонструє світові силу та міць українських військових. Сьогодні відбулися перші змагання Invictus games 2018, на яких збірна України зайняла лідерські позиції. Які здобутки у збірної України за перший день змагань — читайте в матеріалі.

ігри нескорених 2018

Денис Фіщук здобув бронзу за велоперегони на час. Ветеран СБУ прийшов третім до фінішу за приголомшливий час — 02:53.  Лічені секунди відділяли чоловіка від австралійця та британця. Попри досить складну трасу, Денис зміг вибороти медаль для України!

Редакція STB.UA вітає Дениса Фіщука за переможне місце в індивідуальних перегонах у велоспорті! Ця медаль є першою у скарбниці збірної за два роки у цьому виді змагання.

Сам Денис зауважив, що траса була досить крутою і професійною. Фінішна пряма простягалася вгору. За даними Міністерства оборони України, найвища швидкість Дениса сягала 60 км/год. Проте боєць залишився задоволеним власним виступом!

Більше на тему: 16 жовтня збірна України вирушила до Сіднея

Ще один неймовірний результат показав Сергій Шимчак. Він посів четверте місце у категорії Men’s road cycling. Чоловік здолав дистанцію за 4:07! Вітаємо переможців із гідними результатами і продовжуємо вболівати за наступних бійців на Іграх нескорених 2018!

Увесь тиждень о 22:30 на телеканалі СТБ слідкуйте за успіхами нашої збірної на Іграх нескорених 2018 у Сіднеї!