Гурт Скрябін підтримав українців на «Іграх Нескорених»

Ігри Нескорених

29 вересня в студію Телеканалу СТБ підтримати наших бійців на «Іграх Нескорених» прийшов гурт Скрябін. Євген Толочний та Ольга Лізгунова розповіли, чим їх вражає проект «Invictus Games».

Читайте також: Скільки медалей завоювала українська команда на «Іграх Нескорених»

Євген Толочний вважає – після подій, які пережили наші бійці, такий турнір як «Invictus Games» – найкраща з усіх можливих реабілітацій.

«Найбільше вражає те, що такий проект є і він допомагає не тільки тим, хто бере участь у ньому, а й тим, хто стежить, вболіває, і тим самим піднімає свій внутрішній емоційний бойовий дух», – каже Євген

«Дивує те, що люди так мужньо і самовіддано захищають честь нашої країни, прославляють Україну. Такі люди одразу надихають на якісь дії, прагнути до якоїсь більшої мети», – додала Ольга Лізгунова.

Читайте також: Pianoboy підтримав українську команду на «Іграх Нескорених»

Учасники гурту Скрябін не випадково підтримали наших бійців саме піснею «Сам собі країна», яку написав Кузьма. Кажуть – це другий гімн.

«Ця пісня одна з найбільш глибоко патріотичних. Вона не тільки надихає бійців, спортсменів, вона надихає всіх людей, ми на кожному концерті її виконуємо і люди завжди захоплюються», – поділилася Ольга.

Увесь тиждень о 22:30 на Телеканалі СТБ стежте за успіхами української збірної на «Іграх Нескорених».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ