Історія українського кіборга Олександра Чуба

Ігри Нескорених

Просто зараз в Канаді проходять змагання «Ігри Нескорених» в яких бере участь перша українська збірна. Ми продовжуємо знайомити вас з нашими «нескореними». Історію українського кіборга Олександра Чуба читайте в матеріалі.

Олександр Чуб в складі п’ятого батальйону обороняв Донецький аеропорт. Коли у жовтні 2014-го терористи брали термінал штурмом, осколок перебив і важко поранив його ногу. Не маючи можливості встати, він одразу ж подзвонив батькам, які й не здогадувалися, що їхній син на війні.

Лікарі у госпіталі сказали, що тепер Олександру все життя доведеться ходити на милицях. Але він не опустив руки і сів на велосипед, який повністю відновив його сили.

Про кіборгів, які захищали аеропорт, зняли документальний фільм «Добровольці Божої чети» і Олександр Чуб став героєм цього кіно. З презентацією фільму поранений боєць об’їздив всю Україну і США.

Доречі, за три з половиною місяці в Америці, Олександр Чуб проїхав на велосипеді понад 10 000 кілометрів, зупиняючись в кожному штаті.

Саме в США Олександр Чуб дізнався про «Invictus Games» і одразу ж загорівся бажанням потрапити на змагання.

Сьогодні, Олександр Чуб впевнено ділиться з побратимами своєї панацеєю від війни: «Аби було все добре треба знайти свій велосипед і сісти на нього».

Увесь тиждень о 22:30 на Телеканалі СТБ стежте за успіхами нашої збірної на «Іграх Нескорених».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ